-17%
,

HISENSE CA35YR03G/CA35YR03W -20 Easy Smart

Достапност:

На залиха


• ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A++ КАПАЦИТЕТ ЛАДЕЊЕ:4000W КАПАЦИТЕТ ГРЕЕЊЕ:4200W МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1140 W МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:1050 W ПРОТОК НА ВОЗДУХ:550.00 m3 ПОВРШИНА:до 35 м2 ФРЕОН:R32

23.990 ден 28.990 ден

На залиха

Спореди

Осигурајте си ефикасна и удобна клима во вашиот дом со нашиот климатски уред, користејќи фреон R32. Со капацитет од 4200W за греење и 4000W за ладење, овој уред е идеален за одржување на оптимална температура во вашиот простор.

Сертифициран со енергетска класа А++, нашиот климат уред обезбедува перформанси со висока ефикасност, додека протокот на воздух од 550.00m3 гарантира рамномерна циркулација. Со моќност на ладење од 1140W и моќност на греење од 1050W, уредот ви дава потполна контрола над температурата во вашиот простор.

Со гаранција од 3 години, вие може да се чувствувате сигурни во квалитетот и перформансите на нашиот производ. Зацврстете го комфорот во вашиот дом со нашиот клима уред кој е идеално решение за пријатна и удобна атмосфера.

SKU: КЛИН237 Категории , Ознака:
Бренд:: HISENSE
Тежина 29 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

36