-11%
,

HISENSE CA70BT1AG/CA70BT1AW -20Easy Smart

Достапност:

На залиха


• ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A++ КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:7200W КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:7300W МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:2060 W МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:2150 W ПРОТОК ВОЗДУХ:1100 m3 ПОВРШИНА:до 70 м2

55.990 ден 62.990 ден

На залиха

Спореди