,

JET AIR ISLAND PIPE

Достапност:

На залиха


• Боја инокс Островски цилиндричен аспиратор Димензии 43X43 см Контрола 3S механички копчиња 3 брзини Осветлување Led 2X3 W Излез за црево 150 mm Влечна сила 1200 m3/h Бучност 47-68 db(A) Потрошувачка 256 W Вклучени филтри за маснотија Гаранција 2 години

42.990 ден

На залиха

Спореди