-12%
,

KONCAR HC1A54278 B1VN

Достапност:

На залиха


• – Вкупна корисна запремина 268 л – 4 стаклени полици – Фиоки во замрзнувачот: 2 +1 складирање – Димензии (VxSxD): 170x54x61 cm

17.500 ден 19.990 ден

На залиха

Спореди