-7%
,

KONCAR ST6040V.GIR1

Достапност:

На залиха


15.290 ден 16.500 ден

На залиха

Спореди
 • Енергетска класа:A
 • Боја: Инокс
 • Капацитет на фурната:65L
 • 4 рингли
 • 8 функции на рерната
 • Механички контроли
 • Димензии: 85х60х60cm

Спецификација:

 • Боја: црна/inox
 • Димензии ВхШхД: 85/60/60 cm
 • Висина со кренат капак: 145 cm
 • Предна лева тока: ø14,5cm/1kW
 • Предна десна тока: експрес ø18cm/ 2kW
 • Задна лева тока: ø18cm/1,5kW
 • Задна десна тока: ø14,5cm/1kW
 • Број на функции на рерната: 8 (0+8)
 • Вентилатор во рерната
 • Осветлена внатрешност
 • Горен греач: 1,2 kW
 • Долен греач: 1,1 kW
 • Грил греач: 1,4 kW
 • Водилки за тави
 • Решетка
 • Длабока тава
 • Капак
 • Електричен приклучок: 3N
 • Напон: 230 V~
 • Енергетска класа: A
 • Волумен на рерната: 65 l
 • Тежина neto/bruto: 46/49,5 kg
 • ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
Гаранција (во месеци)

36

Вие исто така би сакале…