LEOV KG-1

Достапност:

На залиха


КВАРЦНА ПЕЧКА Димензии: 710*650*110 мм Тежина: 6 кг Моќност: 2600 W Термостат

1.600 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.