,

LUXELL FURNA 9325 INOX

Достапност:

На залиха


58 Литри Фурна
?Врата со двојно стакло
?2 емајлирани тепсии
?Светло во внатрешноста на фурната
?3 Функции на готвење

7.500 ден

На залиха

Спореди