LUXELL LX-13577

Достапност:

На залиха


Волумен на рерна 42 л Прилагодлив термостат функција за готвење на скара Двојна емајлска лента 1 Плех и 1 тава 4-фази на подесување висина на полица

7.400 ден

На залиха