,

LUXELL LX-2811

Достапност:

На залиха


моќност: 2200 W • 4 кварцни стаклени цевки • Прилагодлив термостат • Вентилатор • Пареа • Предупредувачки аларм • Чекори на безбедносниот систем во случај на превртување

2.800 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.