-40%
,

PHILIPS BHB864/00

Достапност:

На залиха


• Температура: 130°C – 200°C Број на поставки за температура: 8 Вид на термостат: LCD Време на загревање: 60 секунди Должина на кабел: 1.8 m

1.750 ден 2.900 ден

На залиха

Спореди