PRITY K13

Достапност:

На залиха


Dimensions:59 x 44 x 81 cm Combustion chamber (W x D x H): 52 x 37 x 39 cm Weight:88 kg. Power: 12 kW Chimney diameter: ? 130 mm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

15.790 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.