,

REMINGTON HC5035

Достапност:

На залиха


Машинка за шишање
Самоостречки ножеви од нерѓосувачки
челикРегулација на чешел до 1.5-25mm
9 вида на чешли
Додаток:ножици,чешел

2.400 ден

На залиха

Спореди