-19%

ROWENTA DW1120

Достапност:

На залиха


Perfect Glide површина за пеглање Можност за суво пеглање Аналогно Индикатор на температура стандард Сад за дозирање вода

2.599 ден 3.200 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.