ST C600 SECKO

Достапност:

На залиха


ST C-600SBK • Сецко со стаклен сад • 750мл • Моќност 500W • две сечила од нерѓосувачки челик • 1 брзина

1.200 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.