,

ST CF100M2 ZAMRZNUVAC

Достапност:

Нема на залиха


• Хоризонтален замрзнувач Капацитет 99л Механички контроли Лед Дисплеј Прилагодување на температурата со термостат Лесен ентериер за чистење A+ енергетска класа Димензии 56.5×52.3×85 цм

10.990 ден

Нема на залиха

Спореди