-9%
,

ST E825EI

Достапност:

На залиха


• Безжична машинка за потстрижување и бричење 6 во 1 • Потстрижување • бричење • тример за нос • тример за коса • сечила од нерѓосувачки челик • батерија на полнење • се полни за 8 часа • вклучени адаптер за полнење • четка за чистење • масло за подмачкување

990 ден 1.090 ден

На залиха

Спореди