,

ST HDP-I2600ACB

Достапност:

На залиха


Професионален Фен за коса со АC мотор
Црна боја
2600W
Јонизација
2 брзини 3 температури
Копче за ладен воздух
Дифузер
Концентратор
Заштита од прегревање
Вградена закачалка

1.990 ден

На залиха

Спореди