-5%
,

STIEBEL ELTRON PEG 21

Достапност:

На залиха


• Jачина од 21 kW 2 вградени сензора : проточен и температурен Електронско детектирање на воздушни меури Греење на водата со систем на голи жици со пластичен грејач Погоден за мека и тврда вода Дијагностички систем Степен на заштита од прскање на водата IP 25 Избор на 2 различни температури , степени на сила од 42°C и од 55°C Проток на вода 11,6 л/мин Едноставна и брза монтажа Осигурачи : 32 A Димензии (ВхШхД) : 485x226x93 (mm) Тежина 3.6 кг

20.990 ден 21.990 ден

На залиха

Спореди