,

SUNGER FILTER ZA FAVORIT 156

Достапност:

На залиха


300 ден

На залиха

Спореди

Сунѓерски филтер за FAVORIT 156 И ПРАВОСМУСКАЛКА CYCLONE SPARK Дијаметарот е 15,5 cm со рамката, а самиот филтер е 13 cm

Гаранција (во месеци)

12

Вие исто така би сакале…