-7%

VIVAX ACP-12CH35AERI

Достапност:

На залиха


Капацитет ладење/греење: 3.52/ 3.81 Енергетска класа на ладење:А++ Енергетска класа на греење:А+ Циркулација на воздух 539m3/h Ниво на бучава -внатрешна:38dB -надворешна:56dB R32 еколошки фреон

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

27.990 ден 29.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.