-20%
,

VIVAX BL-600G

Достапност:

Нема на залиха


Капацитет на стаклен сад: 1,5L
Моќност: 600W
Стаклен сад
2 брзини
Функција кршење лед
1.890 ден

1.990 ден 2.490 ден

Нема на залиха

Спореди