,

VIVAX EG 4020HZ

Достапност:

На залиха


• Моќност: 2200 W Димензии на нелеплива површина: 43 x 23 cm Мазна површина со подрачје на топна зона целосно рамна плоча, термостат за подесување на топлината Гаранција 1 година

2.990 ден

На залиха

Спореди