-15%
,

VIVAX WM900WH vafli

Достапност:

На залиха


ТОСТЕР ЗА ВАФЛИ
МОЌНОСТ 900 W
ИНДИКАТОР ЗА РАБОТА
5 ВАФЛИ ВО ФОРМА НА СРЦЕ
НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА ЗА ПЕЧЕЊЕ
ТЕРМОСТАТ ЗА КОНТРОЛА НА НИВОТО НА ПЕЧЕЊЕ

1.190 ден 1.400 ден

На залиха

Спореди