-14%
,

WURTH FT52PB TRIMER

Достапност:

На залиха


Ширина на сечење 44cm
Max# Моќност 1,6 kW
Max# Број на обртаи 7500 o/min
Мотор 2-тактен,
воздушно ладење
Резервоар за гориво 1,2L
Зафатнина 52cc
Бензин : 2T масло (40:1)

5.990 ден 6.990 ден

На залиха

Спореди