,

BEKO BCNA306E4SN

Достапност:

На залиха


• ProSmart Инвертер компресор NeoFrost ™ двојно ладење Енергетска класа:Е Нето капацитет:284L Ниво на бучава:37dB Димензии:193.5x54x54.5cm

41.500 ден

На залиха

Спореди