-7%
,

GORENJE NRKI4182A1

Достапност:

Нема на залиха


• Комбиниран фрижидер Начин на поставување Вграден интегриран Линија Advanced линија Енергетска класа A++ Позиција на дел за замрзнување Долу Боја на апаратот Бела Боја на врата Бела Врата Метална врата Отвoрање на врата Лево/десно отворање на врата Шарка на вратата Со лизгач Број на врати 2 Основа 4 фиксни ногарки Број на ѕвездички 4 Климатска класа Суптропска Тропска Субнормална Нормална Ефикасност Вкупен нето капацитет 248 l Вкупен бруто капацитет 269 l Волумен на разладниот дел: нето 180 l Волумен на разладниот дел: бруто 183 l Волумен на замрзнувачкиот дел: нето 68 l Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто 86 l Капацитет на замрзнување (24h) 8 kg Издржливост при прекин на електрична енергија 12 h

34.990 ден 37.500 ден

Нема на залиха

Спореди