,

BEKO BCNE400E40SN

Достапност:

Нема на залиха


• ProSmart™ Inverter мотор Total No-Frost ™ Двојно ладење HarvestFresh EverFresh + CoolRoom® Енергетска класа:E Нето капацитет:370L Димензии:194x69x55cm Бучење:35dB

50.000 ден

Нема на залиха

Спореди