-8%
,

BEKO BDIN 38521 Q

Достапност:

На залиха


• Енергетска класа: Е Капацитет: 15 сета 8 програми Ниво на бучава: 44dB Димензии: 81.8 x 59.8 x 55 см

22.990 ден 24.990 ден

На залиха

Спореди