,

ELECTROLUX EEA 27200 L

Достапност:

Нема на залиха


• AirDry технологија Енергетска класа:A++ Капацитет:13 сета Ниво на бучава:43/46dB Димензии:82x60x55cm

29.990 ден

Нема на залиха

Спореди