-15%
,

BEKO BKK-2300G

Достапност:

На залиха


• Кафемат за турско кафе Моќност:670WlOne Touch Control Cook Sense bouble detection systemЗаштита од претекување Звучен сигнал за завршување на процесот

5.790 ден 6.800 ден

На залиха

Спореди