BEKO CFB6432XG

Достапност:

На залиха


60 cm стандарден модел 300 m3/h усисна моќ 3 нивоа на моќност Стаклен штитник Ниво на бучава:61-66-69dB Метален филтер

4.200 ден

На залиха