,

JET AIR SENTI WH/F/60 WHITE

Достапност:

На залиха


• Ширина 60 см Контрола 3S Slider 3 брзини Осветлување Led 1X3 W Излез за црево 125 mm Влечна сила 350 m3/h Бучност 52-68 db(A) Потрошувачка 53 W Вклучени филтри за маснотија Гаранција 2 години

3.990 ден

На залиха

Спореди