BEKO CHP5550 W

Достапност:

На залиха


•Сецко •Моќност:550W •Капацитет на сад:1000ml •Сечила од не’рѓосувачки челик •Нелизгачка подлога

1.800 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.