-13%
,

SENCOR SBL2210WH

Достапност:

На залиха


Идеален за подготовка на свежи пијалаци, милкшејк, коктели, супи, салци, сосови и бебешка храна
Садот за блендирање може да се отстрани да се кориски како чаша
Заштита од претекување на чашата
Лесно за чистење и одржување, може и во машина за садови
Еден сад од 0.6 L и еден од 0.3-L
Садовите се направени за отпор од удари без BPA – TRITAN
Пулсирачко копче
4 сечила од челик со титаниумски премаз – спречуваат губење на ензимите и витамините, намалуваат оксидација на смути
Нелизгачки ногарки
Чашите одговараат и за во кола
Моќност: 500 W
Напон: 220-240 V, 50/60 Hz

1.899 ден 2.190 ден

На залиха

Спореди