BEKO RCNA320E21PT

Достапност:

Нема на залиха


•Комбиниран фрижидер •No Frost •Енергетска класа:A+ •Нето капацитет:287L •Капацитет на фрижидерот:197L •Капацитет на замрзнувачот:90L •Капацитет на замрзнување:5kg/24h •Димензии:185x60x60

25.990 ден

Нема на залиха