-9%
,

BEKO SIM3122 T

Достапност:

Нема на залиха


Пегла на пареа
Моќност:2200W
Постојана пареа:25gr/min
Ударна пареа:110gr/min
Резервоар за вода:240ml

1.990 ден 2.190 ден

Нема на залиха

Спореди