-24%
,

BEKO VRT 61814 VR

Достапност:

На залиха


Моќност:90W
Моќност вшмукување:14.4 W
Автономија:45 мин
Капацитет:0.5L
Време на полнење:4-6h

6.800 ден 8.990 ден

На залиха

Спореди