-5%
,

GORENJE SVC216GFW STAPNA

Достапност:

На залиха


Тип на правосмукалка: Со сад за прашина,
Вид на правосмукалка: За суво чистење,
Безжична употреба,
Батерии: Литиум-јон,
Четка: Електрична турбо четка

9.990 ден 10.500 ден

На залиха

Спореди