-15%
,

DE LONGHI ECAM22110 SB-KAFEMAT

Достапност:

На залиха


• Боја црна / инокс Приклучна сила: 1450 W Бројач на направените кафиња Вградена мелница Контролна плоча со икони Автоматско исклучување Млин за кафе со 13 подесувања на крупноста на кафето

25.390 ден 29.990 ден

На залиха

Спореди