GORENJE TH60E3W

Достапност:

На залиха


Максимална бучавост: 67 dB(A)re1pW Максимален проток : 350 m?/h Енергетска класа: C Essential линија Димензии (ШxВxД): 60 ? 17 ? 30,6 cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.