,

ELECTROLUX LMS2203EMX

Достапност:

Нема на залиха


• Црна INOX со завршна обработка која е отпорна на отпечатоци од прсти • Капацитет 20л • Mоќност (Микробранова) 700W • 5 степени на моќност • Димензии: 595 x 437 x 388 мм

21.990 ден

Нема на залиха

Спореди