-20%
,

FAVORIT A 5101

Достапност:

На залиха


МАШИНА ЗА АЛИШТА
КАПАЦИТЕТ 5КГ
1000 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++
15 ПРОГРАМИ

11.790 ден 14.800 ден

На залиха

Спореди
 • димензии: 84,50/59,70/51 цм
 • максимални обрти во минута rpm: 1000
 • максимален капацитет: 5 кг
 • инокс барабан: 42 L
 • програми: 15

Ви ја претставуваме нашата напредна машина за перење, дизајнирана за оптимизирање на вашата рутина за перење. Со просторен барабан со капацитет од 42 L и 15 програми, обезбедува темелно чистење за до 5 кг алишта. Функции како електронско програмирање, еко-енергетска заштита и заштита од изливање обезбедуваат ефикасност и мир на умот. Плус, неговиот компактен дизајн и удобни функции како сензор за половина терет и брз програм го прават денот за перење безнапорен.

Спецификации               

 • димензии: 84,50/59,70/51 СМ
 • максимални обрти во минута rpm: 1000
 • максимален капацитет: 5 КГ
 • инокс барабан: 42 L
 • програми: 15
 • електронски програматор: Да
 • енергетска класа: D
 • систем за штедење енергија: да
 • заштита од излевање вода: Да
 • заштита од пена: Да
 • заштита за деца: да
 • отстранлив горен покривач: да
 • потрошувачка на енергија 147 kwh/g
 • потрошувачка на вода за година: 9240 L/година
 • ниво на булава при перење: 58 DB
 • ниво на бучава при цедење: 76 DB
 • бра програма: 15 МИН. 30 °C
 • сензор за половина терет: Да
 • копче за одложен почеток: да
Тежина 55 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

60

Вие исто така би сакале…