-11%
,

GORENJE WNHPI62SCS

Достапност:

На залиха


• Инвертер PowerDrive мотор Машина за перење · WNHPI62SCS Капацитет за перење: 6 kg, Број на вртежи на центрифугата: 1200 rpm, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 595 mm, Висина: 845 mm

16.990 ден 18.990 ден

На залиха

Спореди