-7%
,

KONCAR PR106FCP3N

Достапност:

Нема на залиха


• – Капацитет (kg): 6 – Број на вртежи (o/min): 800 – Електронско управување – Easy logic состав (Eco-Logic)

13.990 ден 14.990 ден

Нема на залиха

Спореди