-18%
,

FAVORIT BI45-I1E

Достапност:

На залиха


• КАПАЦИТЕТ: 10 СЕТА САДОВИ 6 ПРОГРАМИ, 4 ТЕМПЕРАТУРИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А ++ ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА ЦЕЛОСНО ВГРАДНА ПОЛА ПОЛНЕЊЕ ИНДИКАТОР ЗА СОЛ

16.990 ден 20.600 ден

На залиха

Спореди