,

FAVORIT BIMW20 INOX

Достапност:

На залиха


ВГРАДНИ ДИМЕНЗИИ
Ш/В/Д: 59,4CM/31,3CM/38,2CM
ВОЛУМЕН 20 L
ИЗЛЕЗНА МОЌ 800W
ИЗЛЕЗНА МОЌ НА ГРИЛ 1000W
АВТОМАТСКО МЕНИ
ДЕТСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ
INOX ПРЕДЕН ПАНЕЛ

13.500 ден

На залиха

Спореди
 • вградени димензии: Ш/В/Д: 59,4 цм / 31,3 цм / 38,2 цм
 • волумен: 20 L
 • тежина: 15 кг
 • излезна моќност: 800W
 • моќност: 1000W

Овој вграден апарат има димензии на Ш/В/Д: 59.4см/31.3см/38.2см и обем од 20 литри. Тежи 15кг и има излезна моќност од 800W и моќност од 1000W. Нуди 5 нивоа на моќност, автоматски мени, и контроли од дигитален тип. Поддржува комбинирано готвење, има дигитален часовник и тајмер за готвење со траење од 95 минути.

Има функции како отпорнување, гриловање, експресно готвење, и меморија за стандардни поставки. Интериорот е од инокс, има предна панел од инокс со издолжлива врата и транспарентна вратна стакло. Вклучува решетка за грил и сигнали за завршени функции, сите со сигурносно заклучување за деца.

Спецификации               

 • вградени димензии: Ш/В/Д: 59,4 цм / 31,3 цм / 38,2 цм
 • волумен: 20 L
 • тежина: 15 кг
 • излезна моќност: 800W
 • моќност: 1000W
 • 5 нивоа на моќност √
 • автоматско мени √
 • дигитален тип на контроли √
 • комбинирано готвење √
 • дигитален часовник √
 • тимер за готвење со 95 минути √
 • функција за одмразување √
 • функција за грил √
 • брзо готвење √
 • меморија за стандардни функции √
 • стаклен вртежен контејнер: Ø245мм
 • сигнал за завршена функција √
 • заклучување за деца √
 • иноксен интериор √
 • иноксен преден панел √
 • расклоплива врата √
 • прозирно стакло на вратата √
 • решетка за грил √
SKU: ВГМИ0006 Категории , Ознаки: ,
Бренд:: FAVORIT
Тежина 16 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

12

Вие исто така би сакале…