-9%

GORENJE BM235CLI

Достапност:

На залиха


Волумен: 23 l SuperSize површина за печење Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5 Максимална моќност на микробрановата: 800 W Број на инфра греjачи: 1 Јачина на инфра грејачот (грил): 1.100 W Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W Приклучна моќ: 1.280 W Осигурувач: 10 A

15.990 ден 17.500 ден

На залиха