,

GORENJE BM201AG1X

Достапност:

На залиха


• Начин на управување: Електронско управување, Функција SmartDisplay, Повеќе начини на готвење, Број на инфра греjачи: 1, Начин на поставување: Вграден, Ширина: 595 mm, Висина: 388 mm

15.990 ден

На залиха

Спореди