,

FAVORIT BIO 65-X

Достапност:

На залиха


12.500 ден

На залиха

Спореди
 • димензии: 59.5 цм (В) x 59.5 цм (Ш) x 57.5 цм (Д)
 • енергетска класа: A
 • волумен на фурната: 65 L
 • функции на фурната: 8
 • контрола на фурната: механичка

Овој инокс (нерѓосувачки челик) печ се истакнува со просторен интериор со димензии на 59.5мм (В) x 59.5мм (Ш) x 57.5мм (Д) и е со енергетска класа A. Има обем на печката од 65 L, 8 функции на печка, и механички контроли.

Печката е опремена со вентилатор, светилка за печка и отстранлива внатрешна стакло за лесно чистење. Вклучува длабок тава и хромирана решетка. Елементите за греење вклучуваат горен греач од 1200W, долен греач од 1100W, грил греач од 1400W, и дупли грил од 2600W.

Спецификации               

 • димензии: 59.5 цм (В) x 59.5 цм (Ш) x 57.5 цм (Д)
 • енергетска класа: A
 • волумен на фурната: 65 L
 • функции на фурната: 8
 • контрола на фурната: механичка
 • термостат: механички
 • вентилатор: Да
 • светло за фурна: Да
 • одстранливо внатрешно стакло: Да
 • длабок таван: 1
 • хромирана решетка: 1
 • горно греење: 1200W
 • долно греење: 1100W
 • грил греење : 1400W
 • двоен грил: 2600W
 • боја: инокс
SKU: ВГРЕ0036 Категории , Ознаки: ,
Бренд:: FAVORIT
Гаранција (во месеци)

60

Вие исто така би сакале…