-12%
,

GORENJE BO6717E03X

Достапност:

Нема на залиха


• Електрична рерна · BO6717E03X Енергетска класа: A, Начин на поставување: Вграден, Ширина: 595 mm, Висина: 595 mm

14.500 ден 16.490 ден

Нема на залиха

Спореди